
Сальник колінчастого вала 12012045B (48x65x10)
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001006
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала:12012045B alfa romeo 119000117600, 60507285, 60567607, 60807827audi 059103085ebmw 11141265431, 11141274346, 11141275466fiat 60567607, 60807827iveco 40100510, 40100511, 40100513, 8193021, 8193659lancia 605607607807878702706Vo674 674 (48x65x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 12012045B |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
