
Сальник АКПП/КПП MERCEDES-BENZ 01019150B
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001007
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник АКПП/КПП MERCEDES-BENZ: 0089976647, 0129978747, A0129978747,01019150B (40x62x10/12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 01019150B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
