Cальник напівосі переднього моста:ALFA ROMEO 71734264, 71740625 CHEVROLET 12755013, 55556843 CITROEN 312161FIAT 55207298, 55256340, 71734264, 71740625 GENERAL MOTORS 12755013, 55556843 LANCI 71734264, 71740625 OPEL 12755013, 374514, 374528, 55353153 PEUGEOT 312161SAAB 12755013, 5448469, 55353153, 8749046 VAUXHALL 12755013, 374514, 37452801033292B (35x54,85/61,2x8,9/14,7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54.85 мм |
| Ширина | 14.7 мм |
| Код запчастини | 01033292B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

