
Сальник редуктора заднього моста MERCEDES-BENZ 01031980B
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001010
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора заднього моста MERCEDES-BENZ 0209975047, 0259972747, A0209975047, A02499747, A0249979847, A0259972747 (45x102,3/126x11,5/18,3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 126 мм |
| Ширина | 18.3 мм |
| Код запчастини | 01031980B |
| Виробник | Corteco |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
