
Сальник вала колінчастого PEUGEOT 07011550B (42x60x8)
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001012
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала колінчастого PEUGEOT : 07011550B,51411 (42x60x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Код запчастини | 07011550B |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
