
Сальник двигуна 12025770B (32x44x6)
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001014
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна RENAULT :12025770B,7700873534 (32x44x6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Код запчастини | 12025770B |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
