
Сальник гідропідсилювача 12017116B (25x33/37,5x6,7/8)
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001015
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гідропідсилювача: 12017116B (25x33/37,5x6,7/8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.5 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Код запчастини | 12017116B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
