
Сальник вала первинного 07015547B (23x36x6/7)
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001018
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного PSA : 07015547B, CITROEN 210940, 96077209, 96140670FIAT 9614067080LANCIA 9614067080PEUGEOT 210940 (23x36x6/7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Код запчастини | 07015547B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
