
Сальник розпочила Subaru 806732150 (AH1880H)
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001026
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розпочила Subaru: 806732150 (AH1880H),19036280B (32x45x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Subaru 806732150 |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, Legacy, Outback |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
