
Сальник розпочила Subaru 806742160 (BH0269H)
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001027
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розпочила Subaru: 806742160,BH0269H,19035193B (42x55x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Subaru 806742160 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, 4Runner, Impreza, Legacy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
