
Сальник напівосьи переднього моста 12017115B (30x52x7/11)
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001044
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник напівосьи переднього моста :NISSAN 3818900QADOPEL 4401274, 9109274, 9161068 RENAULT 77001474122, 7700852549, 7701474122, 8200116238 RENAULT TRUCKS 7700852549 VAUXHALL 44274, 919274175B,770025493891863D (30x2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 12017115B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
