Сальник диференціала LAND ROVER: 15035956B,FTC5258 (44,45x69,85x9/13,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Внутрішній діаметр | 44.45 мм |
| Зовнішній діаметр | 69.85 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Кросс-номери | Corteco 15035956B; Land Rover FTC5258 |
| Висота | 9 мм |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Код запчастини | 15035956B |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

