
Сальник привода NISSAN 19027902B (AE2426G)
530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001048
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Кросс-номери | Nissan 3321601J00 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX4, FX, Pick Up, G, Navara, M37, M35, Terrano, Pathfinder, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
