
Сальник кермової рейки 01015867B (28x38x7)
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001050
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник кермової рейки: 01015867B (28x38x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 01015867B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
