
Сальник напівосі 01029144B (60x74x8)
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001051
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник полуоси : AUDI 02M301189, 02M301189B, 02M301189G, 02M301189L AUDI (FAW) 02M301189, 02M301189B, 02M301189G, 02M301189L FORD 1209334, 1845815, 2M217R411AA, 2M217R411AB SEAT 02M301189, 02M301189B, 02M301189G, 02M301189L SKODA 02M301189, 02M301189B, 02M301189G, 02M301189L SKODA (SVW) 02M301189, 02M301189G, 02M301189LVW 02M301189, 02M301189B, 02M301189G, 02M301189L VW (FAW) 02M301189, 02M301189G, 02M301189L VW (SVW) 02M301189, 02M301189G, 02M301189 01029144B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Код запчастини | 01029144B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
