Сальник колінвала: 12014608B,BMW 11141308342, 11141721560 FERRARI 108224 LANCIA 46108224 (44x60x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 12014608B |
| Виробник | Corteco |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ferrari, BMW, Lancia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

