
Сальник розподільного вала 20015457B (36x50x7)
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001056
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного вала: CITROEN 023621, 023644, 91515138, 96014480, 96014980, 96065269, 9606898780, 96162014, 97510802 FIAT 9400236499, 9616201480 HYUNDAI 2214427000 LANCIA 9400236FSAN 130426F00 PEOT 0236, 0236, 9236472 20015457B (36x50x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 20015457B |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
