
Сальник напівосі 01031879B (36x54x8)
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001057
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник напівосі MERCEDES-BENZ 0219970547, A0219970547,01031879B (36x54x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Код запчастини | 01031879B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
