Сальник диференціала VAG: 014409399A, 014409399B, 014409399D, 014409400A,12010684B (40x52x9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Код запчастини | 12010684B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

