
Сальник диференціала 19035246B (AH2077L)
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001059
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала HONDA: 19035246B, AH2077L,91206-P0Z-005 (35x54x8/11,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Honda 91206P0Z005 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend, Accord, CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
