
Сальник коробки передач Honda AH7689E
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001075
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коробки передач Honda : AH7689E,AH7689j,19026202B,91207639005, 91207639015, 912076390150, 91207P0X003, 91207P0X004 (44x68x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Honda 91207P0X004 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V, Shuttle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
