Сальник хвостовика Toyota: AH2261J, 19017586B,90311-38035,90311-38047 (38x74x11/18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Кросс-номери | Toyota 9031138047 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Land Cruiser, Liteace, HiAce, Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴

