
Сальник редуктора NISSAN N2402 (38342-EA000)
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001084
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора NISSAN: N2402,38342-EA000 (39x60x10,3/17,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Musashi |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 10.3 мм |
| Кросс-номери | Nissan 38342EA000 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX56, Xterra, Navara, Pathfinder, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
