
Сальник дифференциала MITSUBISHI 2522A148 (MT050A15)
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001085
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник дифференциала MITSUBISHI : 2522A148,MT050A15 (50x80x11/17,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Кросс-номери | Mitsubishi 2522A148 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Lancer, Corolla, ASX, Camry, RAV4, Avensis, Solara, Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
