
Сальник хвостовика редуктора Mitsubishi 19016663B
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001091
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика редуктора Mitsubishi : 19016663B,MR580530,AH2685H (45x72x12/19,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Код запчастини | 19016663B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
