
Сальник диференціала Opel 12017376B
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001092
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала: 12017376B,ALFA ROMEO 71747834
FIAT 71747834
GENERAL MOTORS 24211013
OPEL 374197, 374596, 90182165, 90289512
SAAB 90182165
SUZUKI 2743184E00
VAUXHALL 374197, 374596 (35x54x10/15)
FIAT 71747834
GENERAL MOTORS 24211013
OPEL 374197, 374596, 90182165, 90289512
SAAB 90182165
SUZUKI 2743184E00
VAUXHALL 374197, 374596 (35x54x10/15)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 12017376B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
