
Підшипник диференціала Nissan JLM704649/10
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001100
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник диференціала Nissan, Chrysler: JLM704649/10,4T-JLM704649/JLM704610PK,38440-8S100,5072506AA (50*84*22)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Кросс-номери | Nissan 384408S100 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara, Chrysler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
