
Сальник привода Honda BH3146E
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001108
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник привода Honda: BH3146E,91201-P6R-003,91206-PG2-005,19016565B (40x56x9/12,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Кросс-номери | Honda 91206PG2005 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
