
Сальник привода Honda BH0220E
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001109
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник привода Honda: BH0220E,91206-PHR-003,91206-RCT-003,19035233B (35x58x8/11,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Honda 91206RCT003 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, CR-V, Integra, FR-V, Accord, Civic, CR-Z, HR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
