Сальник редуктора заднього моста Mazda : KA01-27-238,AH8191E (30*52/58*9/17)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Кросс-номери | Mazda KA0127238 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | E30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴

