
Сальник первинного вала 12013061B
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001123
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала: 12013061B,40004230,40004860,7681452
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 12013061B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
