Сальник 12010770B (12x19x5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Код запчастини | 12010770B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

