
Сальник коробки передач 12014345B
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001130
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коробки передач FIAT: 12014345B,91111183,40004670 (19,8x40x5,5/8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 19.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Код запчастини | 12014345B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
