
Сальник диференціала BE3938F
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001133
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала SUZUKI: BE3938F,27431-73B20,19026766B (35x52x9,5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Кросс-номери | Suzuki 2743173B20 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Swift, SX4, Touran, Baleno, ALTO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
