
Сальник редуктора NISSAN AH7288L (38189-21G17)
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001150
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора NISSAN : 38189-21G17,AH7288L,19027906B (40x75/81x12/21)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Кросс-номери | Nissan 3818921G17 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
