
Сальник куліси FORD, Mazda BR1153F
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001153
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник куліси FORD,Mazda : 19033799B,BR1153F,3607961, XM347288AA,6027025,77TT-7288-AA,F40117131, F40117131A (16x28x7/15)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Кросс-номери | Ford Motor Company XM347288AA; Mazda F40117131A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-3, MX-6, Xedos, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
