
Пильовик кермової рейки 12014253B
160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001162
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильник кермової рейки: 12014253B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 14.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 4.9 мм |
| Код запчастини | 12014253B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴
