Сальник куліси: 07033419B,251522,9402515229, 9603519980,2551773JA0 (16x30/42x11)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Код запчастини | 07033419B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

