Сальник заднього моста Isuzu, OPEL: BH3037E,8944080840,94408084,406773 (45x78x11/18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Кросс-номери | Opel 406773 |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Monterey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

