
Сальник раздатки MITSUBISHI 3231A047
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001193
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 42.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Код запчастини | 3231A047 |
| Сумісність з моделлю | L200, L400, Pajero, Pajero Sport |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
