
Сальник куліси Ford 49389307 (15x25.4x6.5/8.5)
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001198
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник куліси Ford: 49389307,1319973, 1555461, 4C1R7288AA, 4C1R7288AB БЕЗ ПРУЖИНИ!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 25.4 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Код запчастини | 49389307 |
| Виробник | Corteco |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
