
Сальник первинного вала NISSAN AH1679G
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011209
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник первинного вала NISSAN : AH1679G,32114-20100,32114-Y4000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Кросс-номери | Nissan 32114Y4000 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Vanette, 280ZX,ZXT, 200SX, Pick Up, Beta, Terrano, Pathfinder, 300ZX, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
