
Сальник диференціала HONDA BF2986E (91262-SG0-004)
410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011215
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала HONDA : 91262SE0000, 91262SE0003, 91262SE0004, 91262SG0004, BF2986E,19027833B (46x68,5x7,5/11) без пружини!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 68.5 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Кросс-номери | Honda 91262SG0004 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend, Prelude, Civic, Integra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
