Сальник приводного вала NISSAN :BC3546E,38342-06R01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Кросс-номери | Nissan 3834206R01 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, JX SUV, Murano, Prairie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

