
Сальник диференціала Toyota BE1192G (90311-48002)
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011224
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціала Toyota: BE1192G,90311-48002, 90311-48009, 90311-48022 (48x74x10/15)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Кросс-номери | Toyota 9031148022 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
