Сальник CORTECO : 19033334B,CATERPILLAR 5P3272 8T2604 (15,88x25,48x6,3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 15.88 мм |
| Зовнішній діаметр | 25.48 мм |
| Ширина | 6.3 мм |
| Код запчастини | 19033334B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

