
Сальник куліси Renault,Mitsubishi 12018001B (16x26/36x10/12)
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011236
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник куліси Renault, Mitsubishi : 12018001B,8201048885,M343801,7703087163 (16x26/36x10/12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 12018001B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

