Сальник куліси Fiat: 19012413B,4451676,5989528 (16x26x8/19)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Код запчастини | 19012413B |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

