
Сальник насоса гур Honda 19026201B(AH0687E)
140 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011241
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник насоса гур Honda : 19026201B,AH0687E,91201-PC1-003, 91201-PC1-004
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Кросс-номери | Honda 91201PC1004 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
