
Сальник штока вибору передач 19026180B (BR1442E)
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0011243
+380 (68) 513-91-05
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник штока вибору передач NISSAN: 19026180B,BR1442E,32858-M8001,32858-M8000 (18x32/38x13,2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOK |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Ширина | 13.2 мм |
| Кросс-номери | Nissan 32858M8000 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Micra, 100NX, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

